Współpraca
 Home / Współpraca / Oferty pracy

Oferty pracy

Land Acquisition Manager

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych terenów inwestycyjnych produkcyjnych oraz magazynowych
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów i firmami pośredniczącymi,
  • Współpraca z urzędami administracji publicznej,
  • Badanie stanu formalno-prawnego gruntów,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Monitorowanie konkurencji;
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami nieruchomości oraz podmiotami współpracującymi z Deweloperem
  • Przygotowywanie prezentacji oraz analiz biznesowych potencjalnych terenów do nabycia
  • Wsparcie w procesie planowania, realizowania i komercjalizacji inwestycji komercyjnych.
  • Opracowywanie raportów podsumowujących prowadzone działania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości komercyjnych
  • Znajomość procedur związanych z zakupem nieruchomości,
  • Umiejętność negocjacji,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, mobilność,
  • Umiejętność analizy nieruchomości pod względem handlowym i prawnym,
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu obrotu nieruchomościami, mile widziana,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów: opieka zdrowotna i inne.
  • Pracę w gronie profesjonalistów na rynku nieruchomości;

Możliwość aplikowania: https://www.pracuj.pl/praca/land-acquisition-manager-krakow,oferta,1000998887?s=277e0d71