Centrum Logistyczne Kraków I

Obiekt zlokalizowany jest w przemysłowej dzielnicy Krakowa - na Rybitwach, przy ulicy Albatrosów. Powierzchnia magazynowa oddanego w 2000 roku budynku to 8.000 m2, a powierzchnia biurowa - 2.000 m2. W obiekcie tym mieści się siedziba naszej firmy.
Zobacz więcej  
Kraków I

Centrum Logistyczne Kraków II

Centrum Logistyczne Kraków II to nowoczesny obiekt spełniający wszystkie najnowsze standardy magazynów wysokiego składowania. Inwestycja była realizowana w latach 2006-2007.
Zobacz więcej  
Kraków II

Centrum Logistyczne Kraków III

Planowana inwestycja dostarczy ok. 18 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz biurowej.
Zobacz więcej  
Kraków III

BIK Park Sosnowiec II

BIK Park Sosnowiec II zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania dwóch istotnych arterii komunikacyjnych - autostrady A4 łączącej Rzeszów z zachodnią granicą Polski i wschodniej obwodnicy Śląska – drogi S1 prowadzącej przez Cieszyn na południe Europy.
Zobacz więcej 
Sosnowiec II

BIK Park Wrocław I

Centrum logistyczne BIK Park Wrocław I powstało w Nowej Wsi Wrocławskiej w gminie Kąty Wrocławskie, w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A4 przy węźle Pietrzykowice.
Zobacz więcej 
Wrocław I

Retail Park Karpacka

Retail Park Karpacka zlokalizowany jest przy zachodniej obwodnicy miasta, w okolicy jednego z największych osiedli mieszkaniowych w Bielsku-Białej, osiedla Karpacka.
Zobacz więcej  
Bielsko-Biała