Opis firmy
 Home / O Firmie / Opis firmy

Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.

Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie została założona w 1996 roku. Dzięki wyłącznie polskiemu kapitałowi od 2000 roku z powodzeniem funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Począwszy od 2010 Spółka w ramach ekspansji rozpoczęła zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych, inwestując w budowę obiektów handlowych.

 
Dużym atutem Spółki jest znajomość lokalnych rynków nieruchomości, a także systematyczne gromadzenie i analizowanie informacji o nowych trendach i tendencjach panujących na europejskich rynkach nieruchomości komercyjnych. Dzięki temu oferujemy najemcom najnowsze rozwiązania stosowane na rynku.
 
Spółka do tej pory zrealizowała inwestycje w następujących lokalizacjach: Kraków, Ożarów Mazowiecki, Pruszcz Gdański, Sosnowiec, Wrocław, Chorzów, Puławy, Bielsko-Biała i Radom. Nieruchomości, które tam powstały, dysponują ponad 100 000 m2 nowoczesnej powierzchni komercyjnej. Obiekty te spełniają najwyższe światowe standardy, co poświadczają najemcy naszych powierzchni. Potwierdzeniem wysokiej jakości realizowanych przez Spółkę obiektów logistycznych jest nagroda I stopnia (BUDOWA ROKU) przyznana Centrum Logistycznemu Ożarów Mazowiecki (zobacz) przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za cały przebieg procesu inwestycyjnego wraz z oceną projektu architektonicznego.
 
Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. jesienią 2016 r. przeprowadziło publiczną emisję akcji, debiutując w dniu 23 listopada 2016 r. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
 
Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. poza realizowaniem obiektów komercyjnych pod wynajem, świadczy usługi Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi na etapie realizacji inwestycji oraz w trakcie funkcjonowania obiektu.